+38(050) 060-35-05 (044) 209-30-48

Листовий алюміній широко використовується в багатьох сферах життєдіяльності людей, але найбільше — в будівництві.

Він незамінний для виробництва та монтажу віконних і дверних блоків, служить матеріалом для обробки фасадів і покрівлі. Етапи виробництва алюмінієвих листів включають в себе: прокат, де метал внаслідок гарячої деформації робиться пластичним і розтягується, холодна деформація (волочіння). Дізнайтесь детальніше про види та переваги алюмінієвих листів, перейшовши за посиланням.

Завдяки пластичності, алюмінієвий прокат дуже легко піддавати холодній обробці, щоб виготовляти вироби різних форм. Як правило, алюмінієві листи виробляють зі спеціальних сплавів, що забезпечує його відмінні характеристики. Поверхня алюмінієвого листа зазвичай буває двох видів: матового та глянцевого.

Головною перевагою алюмінеевих листів є їх пластичність, стійкість до атмосферних впливів, що забезпечує довговічність конструкцій і, звичайно ж, ціна, яка має значну перевагу перед аналогічними показниками продукції зі сталі. Таким чином, дешевизна, пластичність, можливість створення сполук з іншими матеріалами, довговічність — це причини затребуваності алюмінієвого прокату.

Дюралюмінієвий лист Д16

Найпопулярнішими марками стали алюмінієвий лист, алюмінієво-марганцевий сплав, Авіаль, алюмінієво-магнієвий сплав і дюралюмінієвий лист Д16, Д16 (дуралюмин).

Основними видами алюмінієвих листів вважають перфоровані і рифлені. Фольга, як один з різновидів харчового алюмінієвого листа використовується для виробництва посуду, в харчовій промисловості. Сьогодні алюміній також широко використовується для випуску вивісок. Хоча два-три десятиліття тому для цих цілей брали сплави заліза. Зрозуміло, що довговічні, але дорогі вивіски зі сталі, дорожні знаки і покажчики виконують свої функції до цього дня.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються саме алюмінієві листи. Для виробів з такого сплаву характерними є невелика вага, стійкість матерілу до впливу корозії, міцність. Вони чудово взаємодіють з фарбою і плівкою, що самоклеїться. Тому використання алюмінієвого листа незамінне в сфері виготовлення зовнішньої реклами.

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×